Certyfikaty Synergy

Produkty firmy SynergyWW powstały w oparciu o badania Noblistów i posiadają wiele certyfikatów, uznawanych na całym świecie, świadczących o ich najwyższej jakości.
Poprzez ponad 600 testów laboratoryjnych Synergy gwarantuje czystość, skuteczność i bezpieczeństwo każdego suplementu. Każdy z etapów procesu produkcji jest ściśle kontrolowany. Stałe kontrole dotyczą także dostawców składników.

cert1

cert2

Jedno z najsławniejszych laboratoriów na świecie BRUNSWICK LABORATORIES wyraźnie udowodniło wyjątkowe właściwości i siłę antyoksydacyjną Mistify porównując ten produkt do innych na rynku. ProArgi9+ powstało w oparciu o badania naukowe trzech Noblistów, W jednej z najbardziej znanych klinik transplantacyjnych i chorób serca w USA – High Heart Desert Insitute w Kalifornii ProArgi-9 Plus ® zostało ykorzystane w 6-miesięcznym badaniu z niesamowicie pozytywnymi wynikami wśród pacjentów. Nigdy wcześniej produkt w tej branży nie został poddany takiej próbie! Produkty Synergy, szczególnie ProArgi9+ są polecane sportowcom i kulturystom.

cert3


ProArgi 9+ w lekarskim katalogu PDR.

Czym dla polskich lekarzy są np. Leki Współczesnej Terapii, tym dla amerykańskich specjalistów medycznych pozostaje od lat Phisicians’ Desk Reference (PDR). Jest to spis leków aktualizowany każdego roku. W kolejnym, 68 wydaniu przewodnika PDR, który został rozesłany do odbiorców na początku 2014 roku, po raz pierwszy znalazł się preparat ProArgi 9 firmy Synergy Worldwide

 

zlotyotis2014

„Złoty OTIS” to najważniejsza nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym w Polsce. Pacjenci wybierają – najlepsze ich zdaniem – produkty dostępne na rynku bez recepty. Najbardziej innowacyjnym produktom Kapituła przyznaje wyróżnienia „Debiut Roku”. W tym roku otrzymała je m.in. firma Synergy WorldWide za swój produkt ProArgi 9+. Laureaci mogą posługiwać się znakiem Nagrody Zaufania i wizerunkiem statuetki „Złotego Otisa” przez okres jednego roku. Więcej informacji na temat produktów firmy Synergy WorldWide można znaleźć na oficjalnym blogu, link tutaj…  W tym roku (2015) Proargi9+ zdobyło nagrodę na targach w Londynie. Link do artykułu na ten temat tutaj:

ProArgi-9+ zdobywa nagrodę dla najlepszego nowego produktu na CAMexpo!

Natomiast bardzo dokładne informacje o proargi9+ znajdują się na tym blogu http://proargi9plus.pl/   Poniżej etykieta ze składem tego preparatu.

etykieta pa9+

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge