E-Tea antynowotworowa herbatka Essyak

E-Tea – herbatka w kapsułkach (Essiac, Essyak), wspomaga naturalne siły obronne organizmu, ma właściwości antytoksyczne, środek zapobiegawczy przy chorobach nowotworowych.

E-Tea wspomaga naturalne siły obronne organizmu. Zalecana jest przy wszelkich stanach osłabienia obronności. Może być zastosowana jako środek zapobiegawczy przy chorobach nowotworowych. E-herbatka regeneruje czynności wątroby, trzustki, nerek oraz usuwa z organizmu toksyny i zanieczyszczenia.

Normalizuje przemianę materii, oczyszcza krew, wspomaga układ immunologiczny (T-komórki) i równowagę hormonów. Herbatkę Essyak stosuje się przy zapaleniach układu moczowego i pokarmowego. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu. Zalecana jest przy zaparciach, hemoroidach, cukrzycy, reumatyzmie. Łagodzi kaszel i zwalcza przeziębienie. Może być zastosowana jako środek zapobiegawczy przy chorobach nowotworowych.

DZIAŁANIE:

 • Wspomaga naturalne siły obronne organizmu,
 • Posiada właściwości antytoksyczne,
 • Normalizuje czynności przewodu pokarmowego,
 • Działa przeciwzapalnie

HISTORIA POWSTANIA:

Kanadyjska pielęgniarka Rene Caisse (1888 – 1978) dowiedziała się o tej herbatce od jednej ze swoich pacjentek, która twierdziła, że wyleczyła za pomocą tej mieszanki ziołowej, raka piersi. Podobno receptę otrzymała od starej Indianki. Kiedy 2 lata później ciotka Rene zachorowała na raka żołądka i wątroby i jej stan określono jako beznadziejny, lekarz zgodził się na zastosowanie wywaru, który proponowała Rene. Zebrała ona zioła, przygotowała wywar i wyleczyła ciocię. Po dwumiesięcznym zastosowaniu fito-herbatki kobieta żyła jeszcze 21 lat bez ponownej kuracji. Następnie Rene Caisse udoskonaliła formułę i wykorzystała ją, ratując życie ludziom, wobec chorób których medycyna tradycyjna była bezradna. Od 1922 roku Rene Caisse stosowała tę fito-herbatkę w leczeniu chorób onkologicznych (nazwa herbatki to jej nazwisko, czytane od końca). Opinie lekarzy o tej herbatce są podzielone – niektórzy z nich nie akceptują tej metody leczenia. Ale praktyka stosowania herbatki Essiac trwa do dzisiaj, wielu ludzi może zaświadczyć o jej leczniczym działaniu. Rene Caisse wypowiedziała się o tym w sposób następujący: „Jestem przekonana, że jeśliby ocet jabłkowy okazał się zdrowy dla chorych na raka, to jego też próbowano by zakazać”.

W roku 1959 lekarz prezydenta USA doktor Charlz Brack oświadczył, że „Essiac” jest przydatny w leczeniu raka. Dr Antoni Rybicki z powodzeniem stosował preparat E-Tea u swoich pacjentów. Podstawowa trudność w stosowaniu tej herbatki polega na złożoności jej przygotowania i przechowywania. Firma Nature’s Sunshine opracowała unikalną metodę przygotowania proszku ze składników roślinnych, który proponuje się w postaci kapsułek. E-Tea regeneruje czynności wątroby, trzustki, nerek oraz usuwa z organizmu toksyny i zanieczyszczenia. Z powodzeniem stosowana przez zielarzy w przypadkach raka sutka i piersi, prostaty. Normalizuje przemianę materii, oczyszcza krew, wspomaga układ immunologiczny i równowagę hormonów. W składzie są 4 składniki, które działają synergistycznie.

SKŁADNIKI E-TEA:

 • Korzeń łopianu rozpowszechniony jest w Europie, Azji i Ameryce Północnej.Stosowany jest na całym świecie przy stwardnieniach i nowotworach gruczołów mlecznych, jelit, tkanek gruczołów, wątroby, ust, żołądka, macicy oraz przy odciskach i brodawkach. Wyciąg z korzenia łopianu stosuje się w leczeniu wrzodów. I tradycyjnie dla oczyszczenia krwi. Jest środkiem przeciwgorączkowym, napotnym, rozdrabniającym kamienie, przeciwreumatycznym, przeciwnowotworowym. Korzenie, liście i nasiona łopianu od dawna są stosowane przy zapaleniach błon śluzowych, podagrze, chorobach układu pokarmowego. Świeże korzenie łopianu posiadają właściwości antymutagenne. Aktywna składniki to: składnik ligninopodobny – 10%, inulina – 27-45%, śluz i olejki eteryczne 0,06- 0,18%. Wyciąg z korzenia działa moczopędnie, przeciwbólowo, przeciwuczuleniowo, żółciopędnie. W roku 1966 naukowcy z Węgier ogłosili znaczące właściwości przeciwnowotworowe oczyszczonych frakcji łopianu. W roku 1984 naukowcy japońscy z uniwersytetu w Nagoe odkryli w korzeniu substancję, która znacznie obniża mutację komórek.
 • Rzewień dłoniasty rośnie min. w Chinach i Tybecie. W medycynie chińskiej stosowany jest w leczeniu zaparć, oparzeń cieplnych, żółtaczki, różnych wysypek i nowotworów. Podstawowe działanie lecznicze: środek przeczyszczający, wiążący, przeciwzapalny, bakteriobójczy. Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, niedrożność jelit, niektóre schorzenia nerek. Posiada dwa rodzaje substancji aktywnych: taniny i glikozydy. Właściwości wiążące występują przy małym dawkowaniu. Właściwości przeczyszczające występują przy podawaniu większych ilości taniny. Ponadto rabarbar zawiera 3-9% hydroksyantracenu, któremu zawdzięcza swoje właściwości przeczyszczające. Ten składnik zmniejsza wchłanianie wody i elektrolitów w jelitach oraz zwiększa ich perystaltykę.
 • Wiąz amerykański rozpowszechniony jest w Kanadzie i USA. Zawiera β-sytosterol i polisacharydy. Już od dawna wewnętrzną część kory wiązu amerykańskiego stosuje się w leczeniu zapaleń dróg moczowych oraz przy wysypkach na skórze i ropniach. Indianie Amerykańscy pili herbatkę z tej rośliny przy zapaleniach i schorzeniach górnych dróg oddechowych, przy kaszlu oraz jedli korę przy rozstrojach żołądka i jelit. Obecnie wiąz amerykański stosowany jest jako środek wykrztuśny, uspokajający i przeciwzapalny. Jako środek dietetyczny stosowany jest przy wrzodach, biegunkach. Przeciwwskazań nie ma. Skuteczność działania kory wiązu amerykańskiego tłumaczy się posiadaniem przez nią dużej ilości komórek śluzowych z włóknami. Przy kontakcie kory z wodą komórki nabrzmiewają, wyzwalając substancje, które działają wiążąco przy stosowaniu doustnym.
 • Szczaw polny jest znany jako środek regenerujący tkanki w organizmie. Roślina ta pobudza łaknienie, aktywizuje czynności żołądka, poprawia czynności wątroby i serca. Znana jest jako środek uspokajający, napotny, wiążący, żółciopędny, przeciwzapalny. Zawiera węglowodany, saponiny, witaminy (witaminę K), flawonoidy, niezbędne do odżywiania gruczołów wydzielania wewnętrznego oraz krzem, niezbędny dla układu immunologicznego i układu nerwowego.


Skład jednej kapsułki:

 • Receptura opatentowana (430 mg),
 • Łopian większy (Arctium lappa),
 • Szczaw polny (Rumex acetosella),
 • Wiąz amerykański (Ulmus rubra),
 • Rzewień dłoniasty (Rheum officinale);

Stosowanie:

2 kapsułki 3 x dziennie na pusty żołądek. 2 kapsułki to ekwiwalent 2 uncji tradycyjnego wywaru (herbatki). Kuracja przeciwnowotworowa zalecana przez dr Antoniego Rybickiego z Polski: początkowa seria co najmniej 4 opakowania.

Profilaktycznie

1 do 2 kapsułek dziennie. Kapsułki można rozsypywać i zalewać wrzącą wodą na 10-15 min – pić gorące.

UWAGA: Ten produkt zawiera rabarbar z Turcji. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem, jeśli: jesteś w ciąży lub karmisz piersią lub istnieje jakikolwiek stan chorobowy lub podczas przyjmowania jakichkolwiek leków. Przeczytaj uważnie zalecenia i postępuj zgodnie z nimi. Nie jest przeznaczony do długotrwałego użytkowania. Nie stosować, jeśli występuje biegunka, luźne stolce lub ból brzucha. Korzystanie z tego produktu może pogorszyć ten stan i być szkodliwe dla zdrowia. Przewlekła biegunka może prowadzić do poważnej choroby.

Produkt można zamawiać z USA lub rynku wschodniego (Rosja, Ukraina, Białoruś), wkrótce będzie dostępny także w Polsce.

E-tea – herbatka przeciwnowotworowa
Cena 85 zł
Opis produktu tutaj…

Dostępna 1 szt. Można stosować na przemian z paw paw, ale nie stosować razem.

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Gadu-Gadu Live
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Śledzik

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Bardzo sensowny produkt – po miesięcznym używaniu go, mogę polecic i raczej skuszę się na kolejną dawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge