Hosting GVO

Dołącz do nas!

Hosting GVO

Zalety hostingu GVO

Zalety hostingu GVO

Zalety hostingu GVO

Hosting GVO

Zalety hostingu GVO

Zalety hostingu GVO

Dostaniesz GRATIS oprogramowanie do masowego wysyłania maili oraz inne niesamowite narzędzia w GVO

Eresponder Pro… w pakiecie! Kompletny autoresponder – 5 kampanii, 500 abonentów

Stworzony, aby uczynić marketing internetowy prostszym. To solidny autoresponder i narzędzie do masowego mailingu. Z eResponderPro możesz tworzyć, wysyłać i monitorować swoje kampanie mailowe.

Czy jesteś zmęczony innymi firmami hostingowymi, które nie potrafią twoich kampanii należycie doręczyć? Lub może jak w przypadku większości usług hostingowych, twoje konto zostało zamknięte po tym, jak próbowałeś wysłać wiadomość swojej liście kontaktowej.

Tutaj w GVO nie tylko zezwalamy na odpowiedzialne kampanie mailowe, ale dodatkowo dajemy ci narzędzie, dzięki któremu możesz to robić absolutnie ZA DARMO!

Choć jesteśmy wiodąca firma hostingowa z 12-letnim doświadczeniem, która jest właścicielem własnego datacenter, to przede wszystkim jednak jesteśmy marketerami internetowymi i świetnie wiemy, że twój kapitał to wlaściwie zbudowana lista (poprzez double opt-in).

Fakt jest taki, że GVO powstało ponieważ nasz prezes Joel Therien przede wszystkim odnosił sukcesy jako marketer internetowy. I nie mówimy tutaj o spamie. Mówimy o uprawnionym marketingu emailowym i budowaniu listy. Za każdym razem kiedy Joel Therien usiłował kiedyś wysłać maila do swojej listy:

  • jego wiadomość nie była dostarczana prawidłowo
  • jego firma hostingowa zamykała jego konto

Zapraszamy więc do GVO, firmy zajmującej się marketingiem internetowym, która jest właścicielem każdej części swojego datacenter i ma w swoich szeregach personel, który wie jak ci pomóc wypracować DUŻY dochód na twojej stronie internetowej.

Oddajemy ci narzędzia, aby pomóc ci w budowaniu wielkiej listy kontaktowej. Mamy bardzo dobre relacje i zostaliśmy umieszczeni na białych listach przez firmy, które zajmują monitorowaniem ruchu emailowego (i zarządzaniem czarnymi listami), takie jak Spamhaus and Spamcop.

Zalety hostingu GVO

Co to oznacza dla Ciebie?

Nie zamkniemy Twojego konta, jeśli jesteś uczciwym marketerem emailowym i możemy zagwarantować, że Twoje maile zostaną dostarczone do Twoich klientów!

Blogger Builder… w pakiecie! Stwórz nawet 4 dochodowe blogi!

Z usługą Blogger Builder możesz zacząć w prosty sposób! Prowadzenie bloga może być źródłem wysokich dochodów.

Blogger Builder jest ściśle związany z WordPressem, gdzie zobaczysz wiele różnych layoutów i motywów graficznych. Na potrzeby tego narzędzia przygotowaliśmy cały zestaw headerów (obrazków nagłówka), które dotyczą lokalnych biznesów.

Daj Ci to możliwość stworzenia i hostowania takiego bloga dla małej, lokalnej firmy. 52% małych firm nadal nie ma żadnej strony w internecie.

Spróbuj wyszukać przez Google jakakolwiek małe firmy lub sklepy niedaleko Ciebie. Zauważysz, że pewna część z nich będzie oznaczona na mapie Google i na tym koniec. One potrzebują obecności w sieci. Książki telefoniczne już nie działają!

Blogger Builder to świetne narzędzie do osobistego użytku, ale zostało tak przygotowane, aby dać Ci więcej – na przykład dochód!

Zalety hostingu GVOHostuj blogi dla małych firm na swoim koncie i pobieraj od nich dochód rezydualny

Easy Video Producer…w pakiecie! Nakręć nawet 5 świetnych filmów

Na dzisiejszym rynku mediów społecznościowych, każdy powinien mieć filmiki wideo na swojej stronie, inaczej stanie się niewidzialny! Prawda jest taka, że wideo przemawia do klienta 3 razy silniej, niż sam obraz czy tekst.

Dlatego stworzyliśmy Easy Video Producer. To narzędzie pozwala na umieszczenie profesjonalnie zaprojektowanych filmów wideo na swojej stronie internetowej za pomocą jednego kliknięcia myszką i to za darmo na koncie hostingowym!

Zarabiaj z GVO

Nasza konkurencja pobiera do $100 za samą możliwość umieszczenia filmu w sieci. My idziemy dalej: dajemy ci taką możliwość CAŁKOWICIE ZA DARMO, a dodatkowo upraszczamy przesyłanie, sprowadzając je do jednego kliknięcia. Proste, prawda?

GVO Conference w pakiecie! Twój własny pokój konferencyjny do pięciu uczestników

Pełna funkcja wideo i audio! Użyj trybu prezentacji podczas pokazu wideo i audio. Dajemy Ci możliwość przekazu całego pulpitu. Nagrywaj swoje sesje prosto i szybko, jednym kliknięciem. GVO Conference to „musisz-to-mieć” dla każdego, kto tworzy swój biznes online, na odległość. Otwórz się na cały świat, informuj na bieżąco swoich liderów, klientów, partnerów biznesowych i członków. Możesz też używać go do celów prywatnych, możesz pomóc swojemu dziecku odrobić prace domowa będąc setki kilometrów od niego albo obserwować, jak Twoje wnuki robią swój pierwszy w życiu krok. Pozostań na bieżąco ze swoimi bliskimi i ze swoimi współpracownikami – dzięki GVO Conference odległość jaka Was dzieli jest nieistotna!

Zarabiaj z GVO

KOMUNIKACJA MIĘDZYNARODOWA SZKOLENIA INTERNETOWE KONTAKT Z RODZINĄ BEZ WZGLĘDU NA DZIELĄCĄ WAS ODLEGŁOŚĆ I WIELE, WIELE WIĘCEJ…

Cały ten niesamowity system włączamy w Twoje konto hostingowe!

Pozwól GVO otworzyć ci okno na świat!…

 

Prospecting System w pakiecie! Strony przechwytujace!

Nie jesteś pewien jak stworzyć stronę przechwytującą zamieniająca zwykłego użytkownika w potencjalnego klienta? Może nie znasz HTML, FTP, nie projektujesz stron internetowych i nie posiadasz umiejętności niezbędnych do zaistnienia w sieci.

Nie martw się jednak! Nasz profesjonalnie opracowany system stron przechwytujących jest bardzo prosty w użyciu! Gwarantujemy Ci, że użycie systemu stron przechwytujących zapewni Ci zbudowanie olbrzymiej listy adresowej.

Postaraliśmy się stworzyć bezpieczny system zintegrowany z oprogramowaniem autorespondera. Dobrze jest mieć autoresponder, potrzebujesz jednak całościowego i w pełni profesjonalnie zaprojektowanego systemu, który przekształci odwiedzających Twoją stronę w subskrybentów.

Czym różni się to od tradycyjnej listy subskrypcyjnej? To najlepszy sposób na budowanie listy adresowej, ponieważ odwiedzający sam wypełnia formularz i oczekuje kontaktu bezpośrednio z TOBĄ. To sprawia, że w zasadzie wcale nie jest to subskrypcja. To budowanie listy „ciepłych” kontaktów. System jest prosty w użytkowaniu i w pełni zautomatyzowany. To jak wyciągnięcie ręki, przełamanie bezduszności systemów komputerowych. To realne oferty pochodzące od prawdziwych, istniejących ludzi i tego właśnie szuka dziś klient.

Najważniejszą sprawą determinującą Twój sukces lub porażkę w internecie jest wielkość Twojej listy adresowej. Nasz system stron przechwytujących w połączeniu z autoresponderem pozwoli Ci stworzyć listę o tysiącach, a nawet setkach tysięcy adresów emailowych.

Zarabiaj z GVO

Nie jesteś przekonany? Przetestuj przez 7 dni za 1 dolara i przekonaj się sam!

GVO Academy w pakiecie! Akademia wiedzy GVO!

Akademia GVO powstała z myślą właśnie o Tobie! By odnieść sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, musisz uczyć się od ludzi, którzy już w niej sukces odnieśli. Ludzie sukcesu zdają sobie sprawę, że człowiek uczy się całe życie i są gotowi płacić setki dolarów, jeśli chodzi o ich ciągły osobisty rozwój.

Nasz prezes i szef zarządu Joel Therien powie Ci to samo – on także zwykł wydawać duże sumy pieniędzy na swój rozwój osobisty!

Ile byłbyś w stanie zapłacić za codzienne, cotygodniowe szkolenia prowadzone przez topowych trenerów w zakresie marketingu sieciowego oraz internetowego, bloggowania, wideomarketingu i wielu, wielu innych tematów?

Nasi trenerzy otrzymują nawet tysiące dolarów tylko za dwu godzinne sesje szkoleniowe!

Teraz, dzięki kontu hostingowemu w GVO wszystko to jest Twoje CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Opanuj do perfekcji marketing internetowy, od najprostszych podstaw, aż do najnowszych zaawansowanych sekretów. GVO Academy ze swoja niezwykłą grupą profesjonalnych instruktorów nauczy Cię wszystkiego, dzięki ćwiczeniom przekazywanym na żywo, wideokonferencjom oraz sesjom pytań i odpowiedzi.

Pomyśl o tym, jak mogłoby potoczyć się Twoje życie, gdybyś w młodości miał mentora biznesowego, który uczyłby Cię i wprowadził na właściwą ścieżkę prowadzącą do niezależności finansowej. Teraz, dzięki GVO, takich mentorów masz wielu!

Zarabiaj z GVO

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ŻEBY ODNIEŚĆ SUKCES ONLINE JEST ZAWARTE W TWOIM PAKIECIE HOSTINGOWYM

Zarabiaj z GVO

Zalety hostingu GVO

ZOBACZ TEŻ DO DZIAŁU GVO I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O ZASADACH PROGRAMU PARTNERSKIEGO GVO. POLECAJ HOSTINGU GVO INNYM I ZARABIAJ KONKRETNE PIENIĄDZE!


stat4uPodziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik