Leczenie raka, czyli pacjent w matrixie

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Adam pisze:

  Według mnie powinniśmy stosować wszystkie sposoby, jakie są dostępne. Każdy z nich dodatkowo podsyca wiarę, że robimy coś w kierunku wyleczenia i wpływa na lepsze samopoczucie, co jest niesamowicie ważne w każdej chorobie, zwłaszcza tej, która jest jedną z najgroźniejszych..
  Adam ostatnio opublikował…Stres a rak. Czy stres ma wpływ na nowotwór?My Profile

 2. Bartosz pisze:

  Syntetycznego lekarstwa na raka nigdy nie będzie, ponieważ jest wiele przyczyn tej choroby. Żeby wyleczyć raka, trzeba stosować różne terapie jednocześnie. Medycyna akademicka leczy raka ale nigdy go nie wyleczy. Oficjalne statystyki podają przeżywalność pięcioletnią na poziomie 2,5%. A faktycznie jest jeszcze gorzej, ponieważ wiele osób chorych na raka umiera wcześniej na inne choroby, więc nie są zaliczani do statystyk. Od 60 lat co jakiś czas pojawiają się informacje, że już naukowcy są bliscy stworzenia lekarstwa na raka. Jest to tylko propaganda.
  Bartosz ostatnio opublikował…Nabici w statyny czyli choroby wywołane proceduramiMy Profile

 3. Zuzanna pisze:

  Już kiedyś czytałam ten, albo podobny artykuł, w dzisiejszych dotarliśmy do masowego szaleństwa jakim jest „leczenie” śmiertelnymi lekami. Przy takim dostępie do wiedzy ludzie nadal uznają autorytet lekarzy ponad wszystko. Z ciekawszych opcji terapii nowotworowych, z którymi spotkałam się w internecie mogę polecić leczenie metodą gersona lub amigdaliną. Pozdrawiam
  Zuzanna ostatnio opublikował…Terapia WrocławMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.