Najzdrowsza Firma USA


NATURE’S SUNSHINE NAJZDROWSZĄ FIRMĄ W STANACH ZJEDNOCZONYCH

Nature’s sunshine osiąga to, co dotąd nie udało się nikomu innemu! Firma otrzymała nagrodę „Najzdrowszej Firmy w Ameryce” już 10 rok z rzędu!

Bedąc globalnym liderem w branży produktów odżywczych Nature’s Sunshine jest zobowiązana do dbania o to, aby jej klienci i pracownicy żyli zdrowo. Firma promuje „kulturę zdrowia” obejmującą szereg działań realizowanych w ciągu całego roku, w tym 12-tygodniowy program ćwiczeń Fitness Challenge, coroczny minimaraton 5K Fun Run/Walk, wyzwanie żywnościowe Veggie Challenge, czy program chodzenia „Walktober”. Firma zachęca pracowników do korzystania tylko z tych programów i działań, którymi są zainteresowani i nagradza ich za aktywność.

To już 10. rok z rzędu, w którym przyznajemy laureatom zaszczytne tytuły Najzdrowszej Firmy w Ameryce. Ta nagroda nieustannie inspiruje nas do promowania sukcesów w tworzeniu i podtrzymywaniu zaangażowania pracowników w zdrowy tryb życia – twierdzi Cathy Kenworthy, Prezes i Dyrektor Generalna firmy Interactive Health.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani 10. z rzędu nagrodą od Interactive Health – twierdzi Gregory L. Probert, Prezes i Dyrektor Generalny firmy Nature’s Sunshine Products.
– Jako firma z branży produktów zdrowotnych, jesteśmy dumni z tego tytułu, ponieważ jest to wyraz uznania naszego wkładu w promocję zdrowego trybu życia na świecie, która zaczyna się wśród naszych pracowników. To dowód zaangażowania i charakteru naszego personelu, jakości naszych produktów oraz naszej misji: chcemy nieustannie odmieniać życia ludzi na całym świecie.

Dzięki różnym działaniom organizowanym w ramach sponsorowanego przez firmę programu promocji zdrowego trybu życia, pracownicy Nature’s Sunshine rokrocznie są w stanie zauważyć wymierne korzyści dla zdrowia: niższe poziomy cholesterolu LDL i triglicerydów, a także niższe poziomy glukozy w krwi.

Christine Frazier, Kierownik ds. Świadczeń Ubezpieczeniowych i Wellness w firmie NSP dodaje: – Nature’s Sunshine to niesamowita firma, jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Gdyby nie bezpośrednie wsparcie kierownictwa, nie udałoby nam się tego osiągnąć. Nieustanne zaangażowanie kadry kierowniczej zaowocowało poprawieniem stanu zdrowia wszystkich naszych pracowników.

Nature’s Sunshine jest silnie zaangażowana w uzyskiwanie wymiernej poprawy zdrowia i samopoczucia w długim terminie – podsumowuje Probert. – Ostatnie 10 lat to dowód, że nie żyjemy jedynie hasłami. To nasza misja – dodaje.

 

Zapisz

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik