Paw Paw, co mówią badania i ludzie …

Na dzień dzisiejszy 10 milionów mieszkańców północnej Ameryki choruje na raka Tylko w tym roku liczba nowych przypadków raka wyniesie 1,300,000, plus ponad milion przypadków raka skóry 550 tysięcy obywateli USA umrze w tym roku na raka. Oznacza to ze co czwarte zejście śmiertelne spowodowane jest rakiem Koszty leczenia raka i straty społeczne spowodowane choroba tylko w USA oblicza się na $171,600,000,000. Co drugi męzczyzna i co 3 kobieta zachoruje na raka na pewnym etapie swego życia. Coraz częściej jest to choroba starości. (Dane wg American Cancer Society 2003)

mclaughlin-170x237Dr Jerry McLaughlin, b. profesor Purdue University, od wielu lat pracuje nad rośliną zwaną Paw-Paw. Jego prace doprowadziły do uzyskania przez Purdue University kilku patentów naukowych na ekstrakty z tej tajemniczej rośliny. Nature’s Sunshine stała się posiadaczem tych patentów i jak na razie oferuje jedyny na rynku standaryzowany pod kątem zawartości acetogenin Paw-Paw.

Odkrycie Paw-Paw to być może przełom w walce z chorobami nowotworowymi. Przynajmniej dotychczasowe wyniki badań zdają się na to wskazywać. Przeprowadzone ostatnio studia kliniczne nad leczniczym wykorzystaniem tej rośliny sa pozytywnie zaskakujące: Paw-Paw powoduje izolację komórek rakowych poprzez odcinanie im dostaw krwi a w efekcie ich obumieranie. Sukces jaki uzyskano potwierdzany jest badaniami laboratoryjnymi i diagnostyką wizualną. Guzy (nawet płuc czy mózgu) w dużej liczbie przypadków zmniejszają się, a nawet zanikają. Dr McLaughlin mówi, że Paw-Paw jest do zastosowania także w walce z guzami łagodnymi, właściwie z każdym typem anormalnej tkanki, która rozwija się szybciej niż normalne, zdrowe komórki. Paw-Paw nadaje się do wykorzystania w trakcie chemioterapii oraz radiacji.

Studia wskazują, że przyczynia się do lepszej efektywności tych zabiegów oraz pomniejsza ich skutki uboczne. Dr Mclaughlin od 1976 roku jako profesor na Purdue University prowadził z dwoma innymi profesorami na zlecenie Narodowego Instytutu Badań nad Rakiem (National Cancer Institute) przez 6 lat studia nad efektywnością roślin leczniczych. Z ok. 3500 przebadanych roślin Paw-Paw okazał się najlepszy. Dr McLaughlin wyodrębił ok. 50 aktywnych biologicznie składników rośliny, z których właśnie acetogeniny są odpowiedzialne za główną akcję medyczną ziela.

Niezwykłość rośliny została później potwierdzona w badaniach na zwierzętach. Wyniki były szokujące. Odmiany nowotworów występujących u ludzi i wszczepianych myszom po prostu zanikały… Do niezwykłych właściwości Paw Paw należy także fakt, ze roślina może przyczyniać się do niszczenia komórek odpornych na działanie leków stosowanych w ramach chemioterapii.

Roślina wymaga jeszcze dalszych badań i studiów zanim oficjalna medycyna nada jej status leku. Tak czy inaczej dotychczasowe studia są niezwykle obiecujące. Dr McLaughlin mówi, że Paw Paw pozbawia energii anormalne komórki. Każda komórka potrzebuje energii do rozwoju. Komórki rakowe dla jej wytworzenia wchłaniają każdą ilość cukru jaka jest im dostępna. Następnie wytwarzają biochemiczne substancje celem rozpuszczania zdrowej tkanki dla pozyskiwania glukozy dla dalszego wzrostu. Po drugie Paw Paw uniemożliwia rozwój sieci naczyń krwionośnych, których potrzebuje rak dla własnego wzrostu. Proces ten znany jest jako angiogeneza. Bez dodatkowej krwi nie tworzy przerzutów.

Jak na razie Nature’s Sunshine jest jedynym producentem Paw Paw z prawem wyłączności do jej zasobów i właścicielem wszystkich istniejących patentów. Na rynku znajduje się też tzw. Graviola, albo Brasilian Paw Paw. Jest ubogi krewny, albo słaba „kopia” autentyku o nieporównywalnie słabszych właściwościach.

Paw Paw przyjmuje się przez min. 4 miesiące, starczają do tego zaledwie 4 opakowania Paw Paw. Wszyscy członkowie Klubu Nature`s Sunshine mają możliwość zakupienia nieograniczonej ilości Paw Paw po cenie klubowej, która jest obniżona o 25% w stosunku do cen detalicznych.

SKŁAD KAPSUŁKI:  Ekstrakt Paw – paw (asimina triloba) – 380 mg

SPOSÓB UŻYCIA: Przyjmować po 2 kapsułce 3 razy dziennie w czasie posiłku

OPAKOWANIE: 180 kapsułek

Paw Paw Co mówią ludzie…

M.N. – moja córka, Ewa, zachorowała na raka. Guz wykryto w mózgu, w pobliżu przysadki mózgowej.  Szybko rozpoczęła kurację, która obejmowała przyjmowanie Paw Paw. Tacy jesteśmy szczęśliwi, że to uczyniła.  Tuż przed  rozpoczęciem chemoterapii Ewa przeszła MRI, który wykazał drugi guz  (przerzut) w obszarze szyszynki.  Niemniej guz pierwotny zmniejszył się bardzo wydatnie.  Ostatni MRI wykazał zniknięcie drugiego guza, zaś ten pierwotny  zmniejszył się znowu. Lekarz onkolog zadzwonił do Ewy,  wyrażając zdziwienie  z powodu zmniejszenia pierwotnego guza i zniknięcia wtórnego.  Guz Ewy jest jak bomba klusterowa, dotknij go a natychmiast rozsypie rodniki raka wszędzie! Badania jednak nie wykazują przerzutów w obszarze kregosłupa. Jest to niebywałe, ponieważ ten typ raka zawsze tworzy przerzuty do kręgosłupa.

E.D. – Miałem raka skóry w czwartym stadium na ramieniu. Po jego operacyjnym usunięciu wszystko było w porządku przez cały rok.  Jednakże wkrótce potem zacząłem odczuwać kłopoty z sercem. Na pogotowiu wykonano rentegena, który wykazał obecność masy komórek rakowych w płucach.  Udałem sie do specjalisty onkologa. Rak pojawił się w moich płucach i węzłach chłonnych. Lekarz powiedział, że biopsja jest prawie niewykonalna a rak nie nadaje się do zoperowania. W przeciągu miesiąca pogorszyło się u mnie oddychanie, czułem się coraz gorzej. Moja żona skontaktowała się z herbologiem, który zalecił różne zioła, między innymi Paw Paw.  W przeciągu 3 tygodni poczułem różnicę w oddychaniu, teraz czuję się znacznie lepiej. Mogę jeździć na rowerze, nie mam problemu z oddychaniem. Mam więcej energii  i lepszą wytrzymałość.  Jestem bardzo wdzięczny za Paw Paw.

K.M. – 5 lat temu zachorowałam na raka piersi.  W czasie jazdy samochodem było najgorzej. Guzy w obu piersiach powodowały dyskomfort i ból.  Niemniej wszystko co robię, włączając w to przyjmowanie Paw Paw spowodowało spontaniczną remisję.  Ostatnie USG wykazało zmniejszenie się guzów. Teraz mogę prowadzić samochód bez bólu.

O.Y. – Wykryto u mnie raka. Lekarze nie chcieli nic z tym robić, no może poza radiacją, ale też bez wielkich nadziei.  Zdecydowałam się na leczenie naturalne i zaczęłam przyjmować Paw Paw razem z innymi suplementami. Wkrótce guz zmniejszył się, za to zwiększył się apetyt.  Rzuciłam też palenie, a paliłam całe lata.  Nawet nie było ciężko. Na pewno stało się coś dobrego. Lekarz powiedział, że nigdy nie widział takich ziół.

Materiał pochodzi z bloga kanadyjskiego dystrybutora NSP – www. naszezdrowie.com/.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge