Paw-Paw w leczeniu raka

Może Ci się również spodoba

15 komentarzy

 1. alicja pisze:

  w kręgu moich znajomych są 2 osoby , które kilka lat temu wyleczyły się z nowotworów przy pomocy paw-paw : pan miał guzek w płucach , natomiast kobieta miała nowotwór rozsiany. Obecnie są to osoby zdrowe.

 2. Kasia pisze:

  Witam. Może mi pani podać kontakt na mojego maila kruszewska86@o2.pl
  Bardzo pilnie potrzebuje tego leku,mam wznowe. Dopoki brałam paw paw było wszystko w porzadku jednak jakis czas temu mi sie skonczyl i jest nieosiagalny(znajoma sprowadzala go z UK).Prosze o pilny kontakt.

 3. Tytus pisze:

  Mam 2 opakowania Paw Paw kupione 2 lata temu. Nie ma na nich terminu produkcji ani ważności, przydatności do spożycia. Czy ten specyfik ma jakiś okres ważności? Jak go określić. Proszę o pomoc bo jest pilnie potrzebny.

  • Admin pisze:

   Data ważności znajduje się z boku opakowania, pod datą produkcji, najczęściej na zielonym pasku etykiety. Może być oznakowana np. LOT 00189946 (to jest nr partii), a obok: Full Potency Through 02.2020 czyli luty 2020r.), Może byćc też LOT 00000000 I bbe: 04/2019, itp. Oznakowanie jest różne w zależności od miejsca zakupu (USA, Anglia, Rosja itp.). Proszę o zdjęcie opakowania na email, jeśli będzie problem.

 4. Ola pisze:

  Chciałabym zamówić 4 opakowania Paw Paw. Nie jestem tam zarejestrowana. Słyszałam że do Polski nie da się tego wyslac

  • Admin pisze:

   Można zamówić z UK lub rynku wschodniego (Rosja, Ukraina, Białoruś). Na chwilę obecną produkt jest dostępny tylko w USA. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt telefoniczny.

 5. Marysia pisze:

  Gdzie najlepiej kupic te tabletki?

  • Admin pisze:

   Tabletki można zamówić z biura NSP w Anglii, USA lub na Ukrainie i Białorusi, jeśli jest się zarejestrowanym klientem lub Dystrybutorem. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z doświadczenia wiem, że u wielu osób występuje dość szybka poprawa, np. zmniejszanie się guzów.

 6. Anna pisze:

  Jakie badania kliniczne? Przejrzałam rejestr badań klinicznych a każde badanie musi być jawnie zarejestrowane. Proszę podać konkretne dane poniewasz na to chwilę wychodzi na to że to kolejna proba wyciśnięcia pieniędzy od bardzo chorych ludzi.

  • Admin pisze:

   Informacje na temat badań podaję na podstawie oficjalnej informacji z biura NSP w USA. Badania kliniczne przeprowadzono w USA. Jest to firma o ponad 46 letniej historii, posiadająca własne laboratoria. Oficjalne informacje można uzyskać w biurze firmy w Warszawie lub na oficjalnej stronie amerykańskiej. Myślę, że nie da się szczegółowych informacji „wyszukać” w Internecie i na tej podstawie stwierdzić, że nie było badań.

   • Matti pisze:

    Wszystkie badania kliniczne na calym swiecie sa jawne, nawet badania do ktorych jeszcze nie prowadzi sie rekrutacji.
    Liste WSZYSTKICH BADAN mozna znalezc w google po wpisaniu hasla: clinicaltrials.gov (w jezyku angielskim) Przed chwila spedzielem trzy godziny przy komputerze i nie znalazlem badania z „paw-paw”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.