Paw-Paw w leczeniu raka

Może Ci się również spodoba

13 komentarzy

 1. alicja pisze:

  w kręgu moich znajomych są 2 osoby , które kilka lat temu wyleczyły się z nowotworów przy pomocy paw-paw : pan miał guzek w płucach , natomiast kobieta miała nowotwór rozsiany. Obecnie są to osoby zdrowe.

 2. Kasia pisze:

  Witam. Może mi pani podać kontakt na mojego maila kruszewska86@o2.pl
  Bardzo pilnie potrzebuje tego leku,mam wznowe. Dopoki brałam paw paw było wszystko w porzadku jednak jakis czas temu mi sie skonczyl i jest nieosiagalny(znajoma sprowadzala go z UK).Prosze o pilny kontakt.

 3. Tytus pisze:

  Mam 2 opakowania Paw Paw kupione 2 lata temu. Nie ma na nich terminu produkcji ani ważności, przydatności do spożycia. Czy ten specyfik ma jakiś okres ważności? Jak go określić. Proszę o pomoc bo jest pilnie potrzebny.

  • Admin pisze:

   Data ważności znajduje się z boku opakowania, pod datą produkcji, najczęściej na zielonym pasku etykiety. Może być oznakowana np. LOT 00189946 (to jest nr partii), a obok: Full Potency Through 02.2020 czyli luty 2020r.), Może byćc też LOT 00000000 I bbe: 04/2019, itp. Oznakowanie jest różne w zależności od miejsca zakupu (USA, Anglia, Rosja itp.). Proszę o zdjęcie opakowania na email, jeśli będzie problem.

 4. Ola pisze:

  Chciałabym zamówić 4 opakowania Paw Paw. Nie jestem tam zarejestrowana. Słyszałam że do Polski nie da się tego wyslac

  • Admin pisze:

   Można zamówić z UK lub rynku wschodniego (Rosja, Ukraina, Białoruś). Na chwilę obecną produkt jest dostępny tylko w USA. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt telefoniczny.

 5. Marysia pisze:

  Gdzie najlepiej kupic te tabletki?

  • Admin pisze:

   Tabletki można zamówić z biura NSP w Anglii, USA lub na Ukrainie i Białorusi, jeśli jest się zarejestrowanym klientem lub Dystrybutorem. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z doświadczenia wiem, że u wielu osób występuje dość szybka poprawa, np. zmniejszanie się guzów.

 6. Anna pisze:

  Jakie badania kliniczne? Przejrzałam rejestr badań klinicznych a każde badanie musi być jawnie zarejestrowane. Proszę podać konkretne dane poniewasz na to chwilę wychodzi na to że to kolejna proba wyciśnięcia pieniędzy od bardzo chorych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.