Paw-Paw w leczeniu raka

Odkrycie PAW – PAW to absolutny przełom w walce z chorobami nowotworowymi. Przynajmniej dotychczasowe wyniki badań zdają się na to wskazywać. Przeprowadzone ostatnio studia kliniczne nad leczniczym wykorzystaniem tej rośliny są pozytywnie zaskakujące. PAW-PAW powoduje izolację komórek rakowych poprzez odcinanie im dostaw krwi, a w efekcie ich obumieranie. Sukces jaki uzyskano potwierdzany jest badaniami laboratoryjnymi i diagnostyką wizualną. Guzy (nawet płuc czy mózgu) zmniejszają się, a nawet całkowicie znikają.

Paw Paw pozbawia energii anormalne komórki. Każda komórka potrzebuje energii do rozwoju. Komórki rakowe dla jej wytworzenia wchłaniają każdą ilość cukru jaka jest im dostępna. Następnie wytwarzają biochemiczne substancje celem rozpuszczania zdrowej tkanki dla pozyskiwania glukozy dla dalszego wzrostu. Po drugie Paw Paw uniemożliwia rozwój sieci naczyń krwionośnych, których potrzebuje rak dla własnego wzrostu. Proces ten znany jest jako angiogeneza. Bez dodatkowej krwi nie tworzy przerzutów.

Zauważono ponad to, że PAW-PAW wpływa niszcząco na zakażenia grzybami (np. grzybicę paznokci) oraz pasożytami. Na bazie tej rośliny wyprodukowano już szampon przeciwko wszom, wkrótce pojawi się maść przeciwko łuszczycy, egzemie oraz półpaścowi (shingelis).

Dr McLaughlin mówi, że PAW – PAW skuteczny jest także z guzami łagodnymi, właściwie z każdym typem anormalnej tkanki, która rozwija się szybciej niż normalne, zdrowe komórki. PAW – PAW nadaje się do wykorzystania w trakcie chemioterapii oraz radiacji. Studia wskazują, ze przyczynia się do lepszej efektywności tych zabiegów oraz zmniejsza ich skutki uboczne. Dr. McLaughlin od 1976 roku, jako profesor na Purdze University, prowadził z dwoma innymi profesorami na zlecenie National Cancer Institiut przez 6 lat studia nad efektywnością roślin leczniczych do zastosowania przy nowotworach. Z ok. 3 500 przebadanych roślin PAW-PAW okazał się najlepszy.

R.McLaughlin wyodrębnił ok. 50 aktywnych biologicznie składników rośliny, z których właśnie acetogeniny są odpowiedzialne za główne działanie medyczne tego zioła.
Niezwykłość tej rośliny została potwierdzona w badaniach na zwierzętach (myszy). Wyniki były szokujące. Odmiany nowotworów występujące u ludzi i wszczepiane myszom po prostu znikały…

PAW – PAW jest rośliną niezwykle skuteczną samą w sobie. Nie potrzebuje za tym generalnie terapii wspomagających. Niemniej istnieją produkty, które mogą dodatkowo podnieść efektywność PAW- PAW. Są to: Noni, Immune Stimulator, Colostrum oraz Protease Plus (zwłaszcza w wypadku nowotworów układu pokarmowego).

Nie można natomiast przyjmować PAW – PAW razem z jakimikolwiek stymulatorami tarczycy (np.KC-X) albo CoQ10 (koenzym Q10). P

PAW-PAW PRZYPADKI KLINICZNE:

Opis przypadków klinicznych na stronie NSP Polska

Jak na razie Nature`s Sunshine jest jedynym producentem Paw-Paw z prawem wyłączności do jej zasobów i właścicielem wszystkich istniejących patentów. Na rynku znajduje się tzw. Graviola, albo Brasilian Paw Paw. Jest to ubogi krewny, albo słaba „kopia” autentyku o nieporównywalnych właściwościach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przyjmować po 2 kapsułce 3 razy dziennie w czasie posiłku

[Artykuł pochodzi ze strony http://plnsp.com/]

[Artykuł

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Gadu-Gadu Live
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Śledzik

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Marysia napisał(a):

  Gdzie najlepiej kupic te tabletki?

  • Admin napisał(a):

   Tabletki można zamówić z biura NSP w Anglii, USA lub na Ukrainie i Białorusi, jeśli jest się zarejestrowanym klientem lub Dystrybutorem. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z doświadczenia wiem, że u wielu osób występuje dość szybka poprawa, np. zmniejszanie się guzów.

 2. Anna napisał(a):

  Jakie badania kliniczne? Przejrzałam rejestr badań klinicznych a każde badanie musi być jawnie zarejestrowane. Proszę podać konkretne dane poniewasz na to chwilę wychodzi na to że to kolejna proba wyciśnięcia pieniędzy od bardzo chorych ludzi.

  • Admin napisał(a):

   Link do badań podaję z oficjalnej strony NSP. Jest to firma o ponad 40 letniej historii, posiadająca własne laboratoria. Oficjalne informacje można uzyskać w biurze firmy w Warszawie lub na oficjalnej stronie amerykańskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge