Paw paw a rak

Odkrycie PAW – PAW to absolutny przełom w walce z chorobami nowotworowymi. Przynajmniej dotychczasowe wyniki badań zdają się na to wskazywać. Przeprowadzone ostatnio studia kliniczne nad leczniczym wykorzystaniem tej rośliny są pozytywnie zaskakujące. PAW-PAW powoduje izolację komórek rakowych poprzez odcinanie im dostaw krwi, a w efekcie ich obumieranie.

Sukces jaki uzyskano potwierdzany jest badaniami laboratoryjnymi i diagnostyką wizualną. Guzy nawet płuc czy mózgu ) zmniejszają się, a nawet całkowicie znikają. Zauważono ponad to, że PAW – PAW wpływa niszcząco na zakażenia grzybami ( np.grzybica paznokci ) oraz pasożytami. Na bazie tej rośliny wyprodukowano już szampon przeciwko wszom, wkrótce pojawi się maść przeciwko łuszczycy, egzemie oraz półpaścowi ( shingelis ).

Dr McLaughlin, który od lat prowadzi badania nad paw paw mówi, że PAW – PAW skuteczny jest także z guzami łagodnymi, właściwie z każdym typem anormalnej tkanki, która rozwija się szybciej niż normalne, zdrowe komórki. PAW – PAW nadaje się do wykorzystania w trakcie chemioterapii oraz radiacji. Studia wskazują, że przyczynia się do lepszej efektywności tych zabiegów oraz zmniejsza ich skutki uboczne.

Poniżej podaję linki do artykułów na temat działania paw paw, które zamieściłam na blogu. Działanie paw paw wzmacnia picie preparatu z mangostanem o nazwie Zambroza, oraz Chlorofilu w płynie, który dodatkowo wzmacnia i odkwasza organizm oraz oczyszcza go z toksyn np. po chemioterapii. Preparaty te także produkuje firma NSP. Dodatkowo można wzmocnić to działanie, wzmacniając odporność za pomocą znanej na całym świecie herbatki E-TEa, którą NSP stworzyło w formie kapsułek.

Paw paw dostępny jest w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, oraz na Ukrainie. Klienci z Polski mogą go zamawiać przez biuro europejskie w Wielkiej Brytanii. Czas dostawy to ok. 1 tydzień. Cena zależy od kursu funta angielskiego w dniu zamówienia.

Istnieje możliwość zamówienia Paw Paw z USA (na indywidualne zamówienie), koszt 1 op. paw paw – 58 $, koszt wysyłki do Polski ok. 30 $, czas oczekiwania ok. 1,5 tygodnia.

Paw paw w leczeniu raka

Paw paw wspomaga leczenie raka, a dodatkowo jego stosowanie nie ma skutków ubocznych i można go stosować także razem z chemioterapią..

Paw paw a inne suplementy

Niektóre leki i związki chemiczne zmniejszają skuteczność paw paw. Warto wiedzieć jakie, badania trwają nadal więc lista stale się zmienia.

Paw paw co mówią badania i ludzie …

Zastosowanie i działanie Paw Paw

Przykłady działania paw paw opisane przez samych pacjentów.

Osobom znającym język angielski polecam strony poświęcone badaniom nad paw paw, które zostały stworzone przez NSP i badaczy tego preparatu. Linki poniżej:

Pawpawresearch.com

alternativecancer.us

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik