Rejestracja

Osoby zainteresowane kupowaniem produktów firmy NSP na swoje potrzeby lub rozwijaniem biznesu z firmą NSP zapraszam do założenia konta. Konto może założyć osoba fizyczna lub firma, np. apteka stacjonarna czy internetowa, sklep zielarski itp.

Firmy przed zapisem proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ muszą podać dane firmy, oraz NIP i Regon, żeby otrzymać FV na firmę i założyć konto firmowe. Można także założyć konto na osobę prywatną a potem zmienić dane po zalogowaniu – już na  na konto firmowe.

Produkty NSP można kupować na własne potrzeby lub odsprzedawać je znajomym w cenach katalogowych. Jeśli chcesz kupować produkty tylko na własne potrzeby załóż indywidualne konto. Dzięki posiadaniu karty rabatowej NSP kupujesz produkty 30% taniej niż w katalogu.

Przykładowo, chlorofil zakupiony u Dystrybutora NSP kosztuje 99 zł, z kartą klubową tylko 70 zł. Zapisz się już dziś klikając w baner poniżej. Następnie wypełnij dokładnie zamieszczony na stronie formularz. Jeśli nie mieszkasz w Polsce, wybierz kraj w którym będziesz robić zamówienia z rozwijanego menu pod potwierdzeniem hasła.

Zakładając konto klienta VIP otrzymujesz kartę klienta, upoważniającą do wieczystego rabatu 30%, dodatkowo otrzymujesz 5 % rabatu na kolejne swoje zamówienia. Możesz aktywować kartę już za 5 zł kupując tylko 1 produkt!

Na stronie polskiej można się rejestrować na rynki w krajach: Polska, Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Węgry i Włochy. Wpisz mój ID Sponsora PL4274511 i nazwisko Kawalec w formularzu rejestracyjnym, jeśli nie będzie podany automatycznie. . Jeśli rejestrujesz się na rynku innym niż polski, wybierz swój kraj zamieszkania z rozwijanej listy.

baner1

Jeśli wszystko zostało prawidłowo wypełnione, zaznacz, który zestaw startowy wybierasz. Do wyboru masz zestawy promocyjne Super start Solstic lub Super Start Wapń, w cenie 455 zł (zamiast 637 zł), Zestaw Rodzinny w cenie 2275 zł (zamiast 3185 zł) lub inny zestaw z 12 zestawów proponowanych do wyboru. Możesz także zrezygnować z wyboru zestawów a skorzystać tylko z   pakietu aktywacyjnego za 5 zł.

Podane ceny dotyczą rejestracji w Polsce, na pozostałych rynkach będą podane np. w Euro, przykładowo Zestaw Startowy Solstic kosztuje 119,00 €, a pakiet aktywacyjny – powitalny tylko 1,10 €.

starternsp

Następnie zaznacz jeszcze akceptację na warunki świadczenia usług, jak na rysunku i kliknij zarejestruj. Zostaniesz przeniesiony na swoje konto NSP i możesz złożyć zamówienie na dodatkowe produkty jeśli chcesz a następnie je zaakceptować. Można zapłacić za przesyłkę przy odbiorze lub przelewem internetowym.

Jeśli wybrałeś tylko pakiet aktywacyjny za 5 zł, to musisz zamówić min. 1 produkt, np. chlorofil. Przesyłka zostanie wysłana na adres podany w trakcie rejestracji, maksymalny czas oczekiwania to najczęściej trzy dni (na terenie Polski), do krajów Unii trochę dłużej. Możesz także podać inny adres do wysyłki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt ze mną. Telefon do mnie: (609-260-081) lub przez Viber, WhatsApp i email.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik