Rejestracja NSP

Osoby zainteresowane kupowaniem produktów firmy NSP na swoje potrzeby lub rozwijaniem biznesu z firmą NSP zapraszam do założenia konta. Konto może założyć osoba fizyczna lub firma, np. apteka stacjonarna czy internetowa, sklep zielarski itp.

Firmy przed zapisem proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ muszą podać dane firmy, oraz NIP i Regon, żeby otrzymać FV na firmę i założyć konto firmowe.

Produkty NSP można kupować na własne potrzeby lub odsprzedawać je znajomym w cenach katalogowych. Jeśli chcesz kupować produkty tylko na własne potrzeby załóż indywidualne konto. Dzięki posiadaniu karty rabatowej NSP kupujesz produkty 28% taniej niż w katalogu.

Przykładowo, chlorofil zakupiony u Dystrybutora NSP kosztuje 92,40 zł, z kartą klubową tylko 66 zł. Zapisz się już dziś klikając w baner poniżej. Następnie wypełnij dokładnie zamieszczony na stronie formularz. Jeśli nie mieszkasz w Polsce, wybierz kraj w którym będziesz robić zamówienia z rozwijanego menu pod potwierdzeniem hasła.

Zakładając konto klienta VIP otrzymujesz kartę klienta, upoważniającą do wieczystego rabatu 28%, dodatkowo otrzymujesz 5 % rabatu na kolejne swoje zamówienia. Możesz aktywować kartę już za 5 zł kupując tylko 1 produkt!

Na stronie polskiej można się rejestrować na rynki w krajach: Polska, Bułgaria, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowacja i  Węgry. Wpisz mój ID Sponsora PL4274511 i nazwisko Kawalec w formularzu rejestracyjnym. Jeśli rejestrujesz się na rynku innym niż polski, wpisz rynek sponsora Polska, a w swoich danych wybierz swój kraj zamieszkania.

baner1

Jeśli wszystko zostało prawidłowo wypełnione, zaznacz, który zestaw startowy wybierasz. Do wyboru masz dwa zestawy promocyjne Super start Solstic lub Super Start Wapń, w cenie 437 zł (zamiast 540 zł), Zestaw Rodzinny w cenie 2200 zł (zamiast 2828 zł) , pakiet FIT  w cenie 850 zł (zamiast 1120 zł) lub tylko pakiet aktywacyjny za 5 zł. Firmom polecam zestaw PRO BIZNES 500.

Klienci, którzy zamiast rabatu wolą otrzymywać gotówkę, mogą skorzystać z programu „Rośnij z NSP” . Klient, który zarejestruje się w programie otrzymuje kartę prepaid banku PEKAO S.A. na którą będzie wpływać gotówka „wypracowana” dzięki zamówieniom produktów, lub dzięki polecaniu firmy swoim znajomym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt po rejestracji w klubie NSP.

starternsp

Następnie zaznacz jeszcze akceptację na warunki świadczenia usług, jak na rysunku i kliknij zarejestruj. Zostaniesz przeniesiony na swoje konto NSP i możesz złożyć zamówienie na dodatkowe produkty jeśli chcesz a następnie je zaakceptować. Można zapłacić za przesyłkę przy odbiorze lub przelewem internetowym. Jeśli wybrałeś tylko pakiet aktywacyjny za 5 zł, to musisz zamówić min. 1 produkt, np. chlorofil. Przesyłka zostanie wysłana na adres podany w trakcie rejestracji, maksymalny czas oczekiwania to najczęściej trzy dni. Możesz także podać inny adres do wysyłki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt ze mną. Telefon do mnie: (609-260-081)

Firmy przed zapisem proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ muszą podać dane firmy, oraz NIP i Regon, żeby otrzymać FV na firmę i założyć konto firmowe.


stat4uZapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik