WAŻNE!

WARUNKI KORZYSTANIA Z TEJ  STRONY

UWAGA: Jeśli nie zgadzasz się z warunkami użytkowania tej strony to opuść ją i nie korzystaj z niej. Ta strona służy wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie może być wykorzystana jako substytut diagnozowania, leczenia i porady wykwalifikowanego personelu medycznego.

Ta witryna oferuje ludziom informacje z zakresu medycyny klasycznej i alternatywnych opcji   z zakresu medycyny naturalnej, ale w żaden sposób nie reprezentuje środowiska medycznego  a materiały w niej zawarte nie mogą być podstawą diagnozowania chorób.

Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za sposób użycia tego materiału. Należy również pamiętać, że ta strona nie zawsze jest aktualizowana na bieżąco, w związku z tym, nie jest wykluczone, że niektóre informacje mogą być nieaktualne.

Sprawozdanie dotyczące alternatywnych metod leczenia raka (paw paw) nie zostały w żaden sposób ocenione przez FDA. – ( Agencję Żywności i Leków (ang. Food and Drug Administration, FDA) – amerykańska agencja rządowa zajmująca się kontrolą żywności (dla ludzi i zwierząt), suplementów diety, leków itp.)

Objawy chorób omawiane na tej stronie są często bardzo poważne i zwykle zagrażające życiu. Zatem wszelkie działania i wykorzystanie suplementów omówionych na tej stronie należy skonsultować    z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych objawów występuje.

Właściciel tego serwisu nie jest lekarzem, i nie udziela porad lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie mogą  być wykorzystywane wyłącznie do celów edukacyjnych i nie mogą być w żaden sposób interpretowane jako porada lekarska.

Korzystając z tej strony, zgadzasz się, że wykorzystujesz informacje na niej zawarte na własną odpowiedzialność i własne ryzyko. Użytkownik zgadza się, że właściciel tego serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek dezinformację, zaniedbanie lub inne błędy wynikłe z korzystania z tej strony.

Informacje zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być wykorzystane do leczenia lub diagnozowania chorób.

Przed zastosowaniem suplementów diety należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. W przepadku jakichkolwiek przewlekłych chorób zastosowanie kuracji suplementami diety należy skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym.

Oficjalna strona Firmy NSP znajduje się pod adresem https://e-naturessunshine.com/index.html

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • Mój biznes
  • Śledzik